7-Onze ploeg/ bestuur

Onze Ploeg (Klik op de naam om het persoonlijk profiel te openen)

Johan Albrecht :     Schepen  – Oude Fortemstraat 11, Alveringem – 0494/92.70.76 –mailto:johan.albrecht100@gmail.com

Karolien Avonture:   Voorzitter Bijzonder Comité & Schepen – Klarewal 2, Alveringem – 0479/64.87.60 – karolien.avonture@gmail.com 

Gerda Butaye-Butaye:   Gemeenteraadslid –Krombekestraat 80, Stavele – 0478/24.65.01 – butayegerda@gmail.com

Marc Delancker:    Beauvoordestraat 4, Izenberge – 0478/42.96.19 – marc.delancker@telenet.be

Martine Desmedt-Huyghe:    Lid van het Bijzonder Comité – Lindestraat 22, Beveren – 0498/57.14.60 – desmedthuyghemartine@hotmail.com

Gerda Heughebaert-Gheeraert:   Lid van het Bijzonder Comité – Grensstraat 18, Beveren – 0474/27.01.36 – info@grenshof.be

Wilfried Laureys:    Gemeenteraadslid en Ere-voorzitter OCMW – Zwanestraat 7, Stavele – 0476/28.22.51 – wilfried.laureys@skynet.be

Gerard Liefooghe:     Burgemeester – Oerenstraat 8, Alveringem – 0475/41.40.76 – gliefooghe@gmail.com

Rudi Mares:    Bestuurslid – Weegschede 61, Gijverinkhove – 0474/43.51.50 – rudi.mares@gmail.com

Kim Polfliet: Izenbergestraat 24, Leisele – kimpolfliet@hotmail.com

Tonia Vandenberghe: Brouwerijstraat 6, Hoogstade – 0485/05.50.41 – tonia.vandenberghe@telenet.be

Hier vindt u enkele foto’s van onze groep. 

Het Bestuur

In oktober 2007 nam Karolien Avonture het voorzitterschap over van Marc Delancker. Verder maken volgende personen deel uit van het bestuur: Marc Delancker, Rudi Mares, Gerda Gheeraert.

Het bestuur helpt mee het beleid bepalen met de bestuurders van gemeente en OCMW en neemt vooral ook praktische zaken ter harte zoals o.a. de uitbouw van de website, de communicatie met de bevolking, de voorbereiding van het “bal van de burgemeester”, sociale activiteiten voor de groep, de voorbereiding van de verkiezingen, opmaak van het programma, de controle op de realisatie van de programmapunten, enz.

 

.