Onze ploeg/ bestuur

head.gif

 Onze Ploeg (Klik op de naam om het persoonlijk profiel te openen)

Johan Albrecht :     Gemeenteraadslid & Schepen vanaf 2015 – Oude Fortemstraat 11, Alveringem – 0494/92.70.76 –mailto:johan.albrecht100@gmail.com


Karolien Avonture:
  OCMW-voorzitter & Schepen – Klarewal 2, Alveringem – 0479/64.87.60 – karolien.avonture@gmail.com


Gerda Butaye-Butaye:
  Gemeenteraadslid (& politieraadslid tot 2016) –Krombekestraat 80, Stavele – 0478/24.65.01 – butayegerda@gmail.com


Johan Coutereel
:
 Bestuurslid – Kloosterstraat 1, Hoogstade – 0495/32.18.10 – johan.coutereel@skynet.be


Marc Delancker:
 
  OCMW-raadslid vanaf 2016 – Beauvoordestraat 4, Izenberge – 0478/42.96.19 – marc.delancker@telenet.be


Martine Desmedt-Huyghe:
   Gemeenteraadslid – Lindestraat 22, Beveren – 0498/57.14.60 – desmedthuyghemartine@hotmail.com


Gerda Heughebaert-Gheeraert
:   Gemeenteraadslid – Grensstraat 18, Beveren – 0474/27.01.36 – info@grenshof.be


Wilfried Laureys:  
  OCMW-raadslid en Ere-voorzitter – Zwanestraat 7, Stavele – 0476/28.22.51 – wilfried.laureys@skynet.be


Gerard Liefooghe
:
     Burgemeester – Oerenstraat 8, Alveringem – 0475/41.40.76 – gliefooghe@gmail.com


Rudi Mares:
    Bestuurslid – Weegschede 61, Gijverinkhove – 0474/43.51.50 – rudi.mares@gmail.com


Tom Sap:
    Fractieleider in gemeenteraad & politieraad – Hoogstadestraat 65, Hoogstade – 0496/86.16.04 – tom.sap@telenet.be

Hier vindt u enkele foto’s van onze groep. 

Het Bestuur

In oktober 2007 nam Karolien Avonture het voorzitterschap over van Marc Delancker. Verder maken volgende personen deel uit van het bestuur: Marc Delancker, Rudi Mares, Johan Coutereel, Gerda Gheeraert en Tom Sap.

Bij de samenstelling van het bestuur werd er bewust gekozen voor een evenwichtig aantal mannen en vrouwen. Behalve Karolien, Gerda, Tom en Marc, hebben de anderen leden geen bestuursmandaat op de gemeente. Als bestuurslid van GEMEENTEBELANGEN krijgen ze echter de kans om via hun werk in het bestuur toch dichtbij de politiek van Alveringem te volgen en er op in te spelen.

Het bestuur helpt mee het beleid bepalen met de bestuurders van gemeente en OCMW en neemt vooral ook praktische zaken ter harte zoals o.a. de uitbouw van de website, de communicatie met de bevolking, de voorbereiding van het “bal van de burgemeester”, sociale activiteiten voor de groep, de voorbereiding van de verkiezingen, opmaak van het programma, de controle op de realisatie van de programmapunten, enz.

 

.